בית פרטי בסגנון אקלקטי במושב בית הילל

בביקורי הראשון בבית, במושב בית הילל שבצפון, נחשפתי לעולם ומלואו. כבר בדריסת הרגל הראשונה פגשתי בבית בעל אופי מיוחד שמפיץ ניחוח מרתק של מסעות.

דיירי הבית אהבו לאסוף פריטים מביקוריהם בכול מיני מקומות בעולם. רדיו ישן, טלפון ציבורי מעץ עתיק, מכונת הקלדה ישנה, ואוסף יפיפה של קופסאות עוגיות חמאה. כבר בפגישתנו הראשונה בעלת הבית ידעה לפרט לפרטי פרטים את הצרכים שלה, ויחד הצלחנו למצוא פתרונות יצירתיים שנותנים מענה פונקציונאלי לאכסון ולארגון החלל, ובנוסף נתנו מקום של כבוד לתצוגה של כל פרטי האספנות.

דלת הכניסה הכפולה הוצרה לדלת בודדת רחבה מעץ אלון צרפתי, עם חלון אור מזכוכית סבתא. במקום שנותר בכניסה לבית תוכנן ארון תריס מאוורר עם מגירות נשלפות כמו של מטבח. ארון התריס משמש לאפסון הנעליים כך שלא יערמו בכניסה לבית, ובכול זאת יהיו נגישים בכניסה וביציאה מן הבית. הארון נצבע בצבע תכלת עז ונותן קריצת צבע הומוריסטית לחלל המבואה. בכל הבית הותקן פרקט אלון פראי שחיזק את המראה הכפרי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מה ההבדל בין מעצב פנים לאדריכל

מה ההבדל בין מעצב פנים לאדריכל?

לכאורה ההבדל הראשוני הוא בסוג ההשכלה. אלו שני מסלולי לימודים שונים ובהיקף שנים שונה. אדריכל יכול בהכשרתו לחתום על בניית בתים ומבנים מהיסוד לעומת מעצב

קרא עוד »
עיצוב פנים אקלקטי

טיפים לעיצוב חדר משפחה

חדר המשפחה או הסלון הוא החדר הכי שימושי בכל בית שאני מכירה (למעט המטבח אולי), שם אנחנו מתכנסים כמשפחה, אוכלים, מנמנמים, רואים טלוויזיה, משחקים, עושים

קרא עוד »