לקוחות ממליצים

לבחור אדריכל זו משימה לא פשוטה. לכן, ריכזתי כמה ממכתבי התודה המרגשים שקיבלתי

שמרית היא האדריכלית שלנו, פנינו אליה כי ראינו באתר שלה בית שממש אהבנו. בשיחה הטלפונית הראשונה, הפנתה אותנו שמרית לביקור בבתים שתכננה. הגענו לשלושה בתים, כל אחד מהם היה נראה לגמרי אחרת, אבל מה שהיה משותף לכל בעלי הבתים היה שכולם אמרו שזה בדיוק הבית שרצו לעצמם. התחלנו עם שמרית תהליך תכנון, לאורך כל הדרך שמרית הייתה קשובה וסייע לנו בקבלת החלטות לא פשוטות. שיא השיאים היה שמתוך הרחבה של 35 יחידות אנחנו הבית הראשון שיש לו תוכניות וגם היתר בנייה. אנחנו מחכים בהתרגשות לתחילת הבנייה ובטוחים ששמרית תלווה אותנו בסבלנות, באדיבות ובנאמנות לחלום שלנו לכל אורך הדרך.

קרן עוז / כפר יובל

נשבינו בקסמייך כבר בפגישה הראשונה, החיבור בנינו נראה כל כך טבעי, מרתק, מעורר סקרנות וציפייה לדרך המשותפת. כל יום שעובר רק הוכיח שתחושת הבטן שלנו היא מוצדקת ולצד אישיותך המקסימה התגלתה בעלת מקצוע מוכשרת ויצירתית מהמעלה הראשונה! ידעת לחבר אותנו לזרם היצירתיות שלך ולאורך כל הדרך חשנו שיש מי שקולעת לטעם שלנו ומגשימה את החלומות שלנו. תהליך של שיפוץ כללי הוא לא תהליך פשוט, הוא רווי במתחים ובקשיים רבים ואת ידעת להיות שם לצידנו, גם מקצועית וגם רגשית, וכך העברת אותנו בשלום את התקופה הקשה הזאת. היום, כשאנו יושבים ומביטים בגאווה ביצירה שהושלמה, אנחנו מרגישים בכל זווית ובכל פינה את הנשמה הגדולה שהכנסת לחומר. זה אתגר לא פשוט לעמוד בסטנדרטים שהצבנו לך (בעיקר של אלדד), ואת בין המעטים שעשתה זאת בחן וברגישות ועם הרבה סבלנות וסובלנות. את מקצועית וחברה ואנו אסירי תודה על עבודתנו המשותפת. העבודה הסתיימה, אבל החברות תימשך עוד שנים רבות. המשיכי ליצור ולהגשים חלומות, אוהבים אותך מאוד

איילת ואלדד תירוש / הוד השרון

התחלנו את היום עם מטרות ברורות וראש פתוח.. לרהט את הסלון ופינת האוכל. (אתגר לא פשוט) באמצע היה כיף אדיר עם שמרית המעצבת שלנו, שידעה להוביל, לייעץ להנחות ולתת לנו בסוף לבחור את מה שהכי מתאים לבית. בסוף סיימנו שמחים ומרוצים! המטרות הושגו בשלמותן, הבירה והאוכל היו מעולים, והמחירים מפתיעים וזולים. שמרית אלופה!!! ממליצה בחום.

טל ויאיר ברסלר / קיבוץ גת

שמרית יקירתי, רציתי להודות לך בשמי ובשם כל משפחתי על הליווי והייעוץ במעבר לבית החדש שלנו. כבר בפעם הראשונה שנפגשנו הבנתי שמדובר במקצוענית אמיתית אך מה שכבש אותי זו הדרך שבה את מתחברת בכל פרויקט לכל משפחה ובקיצור האנושיות שבך. לדעתי מקצועיות ואנושיות זה שילוב מנצח לאיש מקצוע שעובד עם אנשים, ולך יש את זה! אנו מעריכים את האופן שבו התהנלת, דיברת בגובה העיניים ונתת תחושה טובה גם אם מבחינה מקצועית אמרנו שטות גמורה. לא התפשרת על איכות ומקצועיות ובאותה נשימהאף פעם לא הכתבת לנו איך הדברים צריכים להיראות. כיבדת את רצונותינו והעדפותינו האישיות, נתת עצה טובה, כיוונת ובסופו של דבר התוצאה מרשימה. הכל בנועם ובחן שמאפיינים אותך יחד עם התלהבות ביצירה וטעם משובח. מעבר דירה זה צעד משמעותי שקורה בג"כ פעמים ספורות בחיים, מדובר בהשקעה גדולה ואחת הבחירות החשובות בתההליך זה לבחור אנשי מקצוע מעולים, שאפשר לסמוך עליהם. אנחנו שמחים שבחרנו בך! זכינו! תודה שעזרת לנו להגשים חלום. בהערכה רבה עינת בשם כל משפחת אלמוג.

עינת אלמוג / מזכרת בתיה